HİZMET POLİTİKAMIZ

Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizin bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerden duyulan müşteri memnuniyeti, bizim için büyük değer ve önem taşır. Smedia olarak çalışma prensiplerimizin başında bizimle çalışmayı seçen sizlerin ihtiyaçlarını doğru şekilde algılamak ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda en doğru çözümleri ivedi şekilde tasarlamak, memnuniyet odaklı olmaktır.

SMedia hizmet politikasında, sizlerin memnuniyetini, güvenilirlik, istikrar, rekabetçilik ve güçlü ekiple öne çıkarak sağlamayı hedeflemektedir.

Temel Presiplerimiz :
Güvenilirlik,
Kaliteli hizmet,
Objektif olmak,
Etik ticaret,
Zamanında ve tam teslimat,
Hizmet öncesi ve sonrası destek,
Çevreye saygıdır.

Güçlü Ekip:
Szilerin ihtiyaçları ve talepleri ilgili tüm detaylar, alanında uzman ekibimiz tarafından kusursuz bir hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hangi konularda hizmet veriyorsunuz?

Biz verdiğimiz hizmetleri kısaca “Dijital Çözümler” olarak adlandırıyoruz. Dijital dünya ile ilgili hemen her konuda sizlere destek vermeye hazırız. Gerek kendimiz gerekse iş ortaklarımız ile 7 gün 24 saat işimizin başındayız.

Yaptırdığımız web sitesi için sonradan ücret ödeyecek miyiz?

Web sitesinizi teslim edildikten sonra 1yıl boyunca bizim konrolümüz altındadır.Yedekleme,küçük revizyonlar ve anlık problemler mümkün olduğu kısa sürede çözümlendirilir.Bunlar için ayrıca ücret talep edilmez.

Kimlerin sosyal medya hesaplarını yönetiyorsunuz?

Şirketinizin veya kişisel (siyasetçiler ve yöneticiler) sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz.

Sosyal medya yönetimine ücretli reklam araçları da dahil mi?

Hayır değil. Sosyal medya üzerinden yapılacak olan ücretli reklamlar firma yetkilisinden önceden onayı alınarak başlatılır ve aylık olarak ücretlendirilir.

Sosyal medya yönetimine ücretli reklam araçları da dahil mi?

Hayır değil. Sosyal medya üzerinden yapılacak olan ücretli reklamlar firma yetkilisinden önceden onayı alınarak başlatılır ve aylık olarak ücretlendirilir.

Peki verdiğiniz hizmetler için ücretleriniz nedir?

Hizmetlerimiz proje bazlı olduğu için her bir işin ücreti diğerinden farklıdır. Bu nedenle sabit fiyat politkası oluşturamıyoruz.

Ücretlendirme politikanız nasıldır?

Web sitesi ve kurumsal kimlik çalışmaları için teklif edilen fiyatın %30 peşin alınır. Kalan kısmı iş tesliminde peşin olarak alınır. Sosyal medya yönetim işi için aylık olarak ücret tahsil edilmektedir. Verilen hizmet sonraki ayın ilk haftası tahsil edilir.

Sosyal medya yönetiminde ne yapıyorsunuz?

Yönettiğimiz sosyal medya hesapları için günün önemine göre nitelikli görseller oluştumaktayız. Yönettiğimiz hiç bir sosyal medya hesabından sahibinin görüşü alınmadan herhangi bir yorum yayınlanamaz.