SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI HİZMETİ NEDİR?

Sosyal medya olgusu kişisel alan olarak ortaya çıksa da reklam firmalarının bu alanı keşfetmesiyle bambaşka bir reklam alanı haline geldi.

Her şeyin hızla yaşandığı dünyada sosyalleşme de dijital bir hal aldı. Hayatın hızlı akışı alışkanlıklarımızı da değiştirdi. Sosyal hayatın dijitalleşmesi alışveriş alışkanlıklarımızı da değiştirdi. Değişen alışkanlıklar firmaların da sosyal medyada olmasını zorunlu kıldı. Sosyal medya firmaları da bu duruma ayak uydurarark reklam yöntemlerini çeşitlendirdirler.
Reklam işleri o kadar kolaylaştı ki sıradan bir kullanıcı dahi firmasının reklamını bir iki tuş ile ayarlayabiliyor.

Bu kadar firmanın reklam alanı olarak kullandığı ortamda öne çıkmak isteyen firmalar sosyal medya yönetimlerini profesyonellere bırakarak bir adım daha öne geçmiş oluyorlar.
Sosyal medya danışmanlığı ile ürünleriniz, projeleriniz, hizmetlerimniz için özel görseller oluşturulur. Özel günlerde firmanıza özel kutlama görselleri ile kullanıcıların dikkati hedeflenir.
Kısaca bu sanal dünyada bende varım demek için arka planda sizler için çalışan bir ekibiniz olsun istemez miydiniz? İşte biz aradığınız o ekbiz.

Bizden ne beklemelisiniz?
Firma hesaplarınızın, sosyal medyada karşılaşacağı A’dan Z’ye her şey, size sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren sosyal medya ajansının sorumluluğundadır.

Her biri içinde onlarca maddeye ayrılabilen ana başlıklar

Hesaplarınızın kurulumu ya da revize edilmesi,

Hedef kitlenizin belirlenerek hesap takibinin sağlanması

Kampanyalarınızı destekleyecek yarışma ya da özel gün ödüllendirmelerinin hazırlanması ve uygulanması

İçeriklerin ve destekleyici görsellerin belirlenmesi

Moderasyon

Kriz yönetimi

Raporlama

Sosyal medya veri analizi

Her biri içinde onlarca maddeye ayrılabilen bu ana başlıklar, size sosyal medya danışmanlığı yapan, çözüm ortağınız ajanstan beklemeniz gereken hizmetlerdir.